Szanowni Państwo,

Mam przyjemność oddać w Państwa ręce serwis społecznościowy Moja Kaplica. Stworzyłem ten serwis z myślą o osobach, dla których modlitwa nie tylko jest podstawą budowania relacji z Bogiem, ale również jest sposobem umocnienia więzi międzyludzkich. Uważam, że modlitwa może być doskonałym środkiem do budowania wspólnoty oraz sposobem na poczucie osamotnienia w sytuacjach trudnych. Wierzę, że potrzeba troski i odpowiedzialności za los bliźniego jest kwestią fundamentalną dla ludzkiej egzystencji społecznej. Równie ważne jest poczucie bycia otoczonym przez ludzi życzliwych, dobrych i troszczących się o losy innych.

Moc samej modlitwy jest dla mnie tajemnicą, jednak nie ulega wątpliwości, że jest ona ogromna. Potrzeba modlitwy jest naturalną potrzebą człowieka, nie zależnie od jego wyznania, kultury czy czasów, w jakich żyje.

Na tym etapie serwis Moja Kaplica posiada bardzo podstawowe funkcjonalności. Jeśli okażę się, że mój pomysł spotka się z Państwa zainteresowaniem, mam w planach rozwijanie serwisu. Nie wykluczam, że posiada on również błędy. Jeśli państwo natrafią na jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisu, uprzejmie proszę o zgłoszenie ich pod adres mailowy: kontaktmojakaplica@gmail.com. Będę również wdzięczny za wszelkie sugestie oraz wskazówki. Jeśli mieliby Państwo życzenie wesprzeć mnie finansowo, poniżej zamieszczam numer konta, na które możecie Państwo wpłacać dowolne kwoty:

85 1050 1025 1000 0097 2679 6361

Mam nadzieję, że stworzony przeze mnie serwis okaże się dla Państwa przydatny. Wierzę, że poprzez modlitwę dokonać może się wiele wspaniałych rzeczy. Serdecznie zapraszam do korzystani z Mojej Kaplicy.

Z wyrazami szacunku

Łukasz Romanowski